Evden Eve Nakliyat

1971 yılından bu yana ev ofis taşıma hizmeti sunan firmamız, evden eve nakliyat için en iyi sonuçları alma çabasındadır. Çağın gereksinimleri ve teknolojinin gelişimi ile birlikte hem taşıma ve ambalajlama malzemeleri çağa uygun ve en iyileri arasından seçilmektedir.

Taşınma esnasında gerek personel gerek firma yetkilileri olsun tamamı işinizin en iyi şekilde sonuçlanmasından sorumludur. Bütün çalışanlarımız işlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek zorundadırlar.

Kısaca Ev Taşıma Şeklimiz:

Taşıma İçin Kullanılan Malzemeler: Hava Baloncuklu Pat Pat ( çift katlı, içi kağıt kaplamalı, tek katlı, renkli, sert ve yumuşak) Grafit Kağıdı, Köşebent, Streç, Koli, Ambalaj Kağıdı, Koli Bandı, Elbise Kolisi, Asklı Elbise Kolisi, Elbise Dolabı, Taşıma Halatlar, Sunta…

Bu malzemeler eşyalarınızın durumuna, ağırlık, hassasiyetlerine göre değişmektedir.

Standart Ekiplerimiz: Sertifikalı Marangoz, Elektrikçi, Tesisatçı, Taşıma Personeli, Ambalaj Personeli, Müşteri İsteğine Bağlı Temizlik Personeli ve Bütün ekipten sorumlu Ekip Şefi. Ekiplerimiz eşyalarınızın yoğunluğuna göre sayı olarak artmakta ya da azalmaktadır.

Araçlarımız: Çelik kapalı kasalı ve içleri sunta ile kaplıdır. Araçlarımızın kasaları su geçirmez ve çeliktendir. 

Eşyalarınızın en iyi şekilde taşınabilmesi için firma olarak bütün birikimiz ile hizmet sunuyoruz. Evden eve nakliyat hizmetinin son derece önemli olduğunun farkındayız. Hem maddi hem de manevi anlamda büyük sorumluluk aldığımızın farkındayız. Evinizi taşıtmak için yönlendirdiğimiz personelin; toplum değer yargılarına saygılı olması ve insanların özel hayatının gizliliği ve özel hayata saygılı olması zorunludur. Bir bireyin işini iyi yapabilmesi için öncelikle yaptığı işi sevmesi ve benimsemesi gerekmektedir. Bununla birlikte sadece işinde iyi olmak yeterli değil, aynı zamanda değer yargılarının farkında olmak ve evden eve nakliyat hizmetinin aslında ne kadar özel bir iş olduğunu anlamak zorundadır.

Evden eve nakliyat sadece eşya taşımak değil yuva taşımaktır. Bu nedenle bir evi taşırken kesinlikle o evin bireylerine ve yaşam alanlarına saygı gösterilmeli ve özenle davranılmalıdır.